عروس بشی - قوانین عروس بشی

در عروس بشی همواره سعی کرده‌ایم، با بهترین و معتبرترین خدمات دهندگان مراسم عروسی همکاری کنیم. ما در این زنجیره تنها نماینده‌ای برای برقراری ارتباط بهینه و موثر میان عروس داماد ها و خدمات دهندگان مراسم عروسی درشهر ساری هستیم. بیاتوعروسی مسئولیتی در قبال کیفیت خدمات مجموعه ها عهده‌دار نیست اما همواره سعی کرده ایم با پیگیری و مذاکره با خدمات دهندگان این مشکلات را به حداقل کاهش دهیم. 
عروس بشی مطابق با قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران، مجموعه قانون‌های تدوین‌شده جرایم اینترنتی، و مجموعه قوانین و مقررات تجارت الکترونیکی، فعالیت می‌کند و کاربرانمان نباید هیچ‌گونه مطلبی را که با شئونات اخلاقی و قوانین جمهوری اسلامی مغایرت دارد در این وب‌سایت منتشر کنند. اگر کاربری در این زمینه تخلف کند و تخلفش ثابت شود، عواقب احتمالی این تخلف متوجه خود او خواهد بود و شناسه کاربری‌اش حذف می‌شود. 
سو‌ءاستفاده از نام تجاری عروس بشی، سایت عروس بشی، مکاتبات عروس بشی یا استفاده از نام‌های مشابهی که شبه‌برانگیز هستند، به هر طریقی ممنوع است. عروس بشی در صورت مشاهده چنین مواردی حق شکایت به مراجع قانونی ذیصلاح، دادگاه رسیدگی به جرایم اینترنتی در داخل یا خارج و همچنین اطلاع‌رسانی به مجریان یا استفاده‌کنندگان سرویس را برای خود محفوظ می‌دارد.

وب‌‌سایت عروس بشی پایگاه اینترنتی دیگری جز aroosbeshi.ir ندارد و فقط از همین راه با کاربرانش تماس می‌گیرد. عروس بشی مکاتبات اینترنتی‌ دیگری را که با آدرس‌هایی به‌جز آدرس‌های رسمی و معتبر این وب‌سایت انجام شود را تأیید نمی‌کند. 
برای حفظ حریم اطلاعات شخصی کاربران، کاربر این سایت متعهد می‌شود که باعث یا عامل هک‌کردن اطلاعات سایت نمی‌شود و در صورت رخ‌دادن این مسئله با اشخاص حقیقی یا حقوقی‌ای که اطلاعات را هک کرده‌اند هیچ‌گونه مشارکتی نداشته باشد. همچنین اگر از قصد شخص یا موسسه‌ای برای هک‌ کردن اطلاعات عروس بشی باخبر شود، لازم است که در اولین فرصت عروس بشی را در جریان قرار دهد
 

موارد عدم مسئولیت

عروس بشی فقط دربرابر محتوایی که نویسنده‌ها و متخصصان بخش محتوایش تولید می‌کنند مسئول است و مطالب سایت‌های دیگری که گاهی به آن‌ها لینک داده می‌شود را تأیید نمی‌کند، این مطالب صرفاً جنبه مکمل دارند و عروس بشی درباره آن‌ها مسئولیتی ندارد. مسئولیت محتوای تبلیغات بر عهده‌ عروس بشی نیست. 
اطلاعات مربوط به خدمات دهندگان مراسم عروسی ایران که در سایت عروس بشی قرار گرفته، از خود مجموعه ها گرفته شده است. این اطلاعات شامل قیمت‌های به‌روزشده، امکانات، تصاویر،خدمات و... است و مجموعه ها مسئول صحت آن‌ها هستند، عروس بشی تلاش می‌کند که این اطلاعات را به بهترین شکل ممکن ارائه و به‌روزرسانی کند، بااین‌حال به دلیل تغییر شرایط ممکن است این اطلاعات تغییر کند. 

شرایط عضویت در وبسایت عروس بشی

کاربر نباید برای ثبت‌نام و رزرو خدمات شخص دیگری جز خودش را ثبت‌ کند و تعهد می‌کند که اطلاعات خودش را کامل و صحیح در وب‌سایت وارد کند. اگر اطلاعات را ناقص یا نادرست وارد کند مسئولیت این مسئله بر عهده کاربر خواهد بود. 
کاربران باید برای ثبت‌نام در عروس بشی نام کاربری‌ مناسبی برای خودشان انتخاب کنند و این نام نباید محتوایی بی‌ادبانه یا دور از عرف داشته باشد. 
هیچ فردی نباید بیش از یک شناسه‌کاربری برای خودش بسازد. 
اگر مشخصات فردی کاربری تغییر کند، کاربر باید در اولین‌فرصت اطلاعاتش را در عروس بشی اصلاح کند، در غیر این صورت عروس بشی در این زمینه مسئولیتی ندارد
.